Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Angelic Pink Salvador Dali dla kobiet

Angelic Pink Salvador Dali dla kobiet

Miałem: 1

Angelic Pink Salvador Dali dla kobiet Zdjęcia

Angelic Pink marki Salvador Dali to kwiatowe perfumy dla kobiet. Angelic Pink został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lima, czarna porzeczka, jagoda, mandarynka i cytryna; nutami serca są lilia, frezja, bez, brzoskwinia, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Lima Czarna porzeczka Jagoda Mandarynka Cytryna

Lilia Frezja Bez Brzoskwinia Jaśmin Róża

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angelic Pink by Salvador Dali.

Angelic Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Angelic Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Angelic Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angelic Pink marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angelic Pink marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Douce Amere Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Halloween Halloween 2005 Liz Claiborne Bora Bora Lancome Miracle White Nights Woods of Windsor True Rose Jo Malone Tuberose Dolce&Gabbana Rose The One O Boticario Floratta in Blue Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach