Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Agua Verde Salvador Dali dla mężczyzn

Agua Verde Salvador Dali dla mężczyzn

Agua Verde Salvador Dali dla mężczyzn Zdjęcia

Agua Verde marki Salvador Dali to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Agua Verde został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są grejpfrut i figa; nutami serca są jaśmin, wetyweria i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Grejpfrut Figa

Jaśmin Wetyweria Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua Verde by Salvador Dali.

Dune

Agua Verde Recenzje Perfum

MUCHA
MUCHA

Zielono mi...

Bardzo przyjemny, zielony, soczysty, lekko wytrawny letni męski zapach, na szczęście nie jest wodny. Nazwa zapachu bardzo adekwatna. Na mnie wychodzi przede wszystkim figa, trochę grapefruita i wetywerii w bazie, reszta to tło. Muszę zaznaczyć, że to zapach bardzo prosty i raczej nie ewoluuje za bardzo. Trwałość ok 8 godzin, czyli nieźle. Mocarzem jeśli chodzi o projekcję nie jest, ale jak dla mnie jest ok.

Myślę, że wart poznania, na pewno ciekawa opcja na upały, nawet w największe nie zamęczy, wręcz na odwrót, przyniesie ulgę.

Ocena: 7/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Salvador Dali Agua Verde, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Salvador Dali Agua Verde, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua Verde marki Salvador Dali. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua Verde marki Salvador Dali reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Azzaro Visit For Men Chanel Antaeus Bvlgari Black Guerlain Vetiver Thierry Mugler A*Men Givenchy Pi Guerlain Coriolan Sisley Sisley Eau de 2 Burberry Burberry Brit for Men Boucheron Jaipur Homme Pierre Balmain Vent Vert Bvlgari Bvlgari Pour Homme Moschino Couture! Estée Lauder Knowing Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Christian Dior Dune Bvlgari Bvlgari Man Hermes Terre d'Hermes Lanvin L`Homme Sport Gres Cabotine