Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Si Pure Pour Homme Saint Amour dla mężczyzn

Si Pure Pour Homme Saint Amour dla mężczyzn

Si Pure Pour Homme marki Saint Amour to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i cytryna amalfi; nutą serca jest lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Bergamotka Cytryna Amalfi

Lawenda

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si Pure Pour Homme by Saint Amour.

Si Pure Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saint Amour Si Pure Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saint Amour Si Pure Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si Pure Pour Homme marki Saint Amour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si Pure Pour Homme marki Saint Amour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Oriflame Signature Ralph Lauren Romance for Men Aveda Chakra 1 Motivation Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Geo. F. Trumper Lavender Water Roger & Gallet Bois d`Orange Collistar Acqua Attiva O Boticario Connexion Woods Voluspa Linden Blond Tabac L`Occitane en Provence Calanques SoOud Al Jana Trussardi L'Uomo