Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

La Femme Sahlini Parfums dla kobiet

La Femme Sahlini Parfums dla kobiet

tuberozowy
La Femme Sahlini Parfums dla kobiet Zdjęcia La Femme Sahlini Parfums dla kobiet Zdjęcia

La Femme marki Sahlini Parfums to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Martin. Nutami głowy są neroli, nuty zielone i kwiat pomarańczy; nutami serca są tuberoza, jaśmin i liść indonezyjskiej paczuli; nutami bazy są piżmo i madagaskarska wanilia.

Neroli Nuty zielone Kwiat pomarańczy

Tuberoza Jaśmin Liść indonezyjskiej paczuli

Piżmo Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Femme by Sahlini Parfums.

La Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sahlini Parfums La Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sahlini Parfums La Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Femme marki Sahlini Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Femme marki Sahlini Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Carolina Herrera 212 Sexy Vivienne Westwood Anglomania Chloe Chloe Eau de Parfum Benetton B. United Woman Joop! Joop! Nuit d`Ete Remy Latour Attractive Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Penhaligon`s Orange Blossom D.S. & Durga Beverly Hills 1985 Halloween Halloween Water Lily Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl