Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Femininde Sahlini Parfums dla kobiet

Femininde Sahlini Parfums dla kobiet

Femininde Sahlini Parfums dla kobiet Zdjęcia Femininde Sahlini Parfums dla kobiet Zdjęcia Femininde Sahlini Parfums dla kobiet Zdjęcia Femininde Sahlini Parfums dla kobiet Zdjęcia

Femininde marki Sahlini Parfums to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Femininde został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Martin. Nutami głowy są kardamon, brazylijska pomarańcza i czarny pieprz; nutami serca są goździk (przyprawa), róża i olej jawajskiej wetywerii; nutami bazy są drzewo sandałowe, cejloński cynamon, kmin i jodła balsamiczna.

Kardamon Brazylijska pomarańcza Czarny pieprz

Goździk (przyprawa) Róża Olej jawajskiej wetywerii

Drzewo sandałowe Cejloński cynamon Kmin Jodła balsamiczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femininde by Sahlini Parfums.

Femininde Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sahlini Parfums Femininde, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sahlini Parfums Femininde, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femininde marki Sahlini Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femininde marki Sahlini Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Trussardi Python Perry Ellis 360° Red for Men Hummer H2 Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Caron Poivre M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea DSH Perfumes Mahjoun Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace