Marki » R S » drzewno - wodne « Grupy

Turquoise Sage Machado dla kobiet

Turquoise Sage Machado dla kobiet

wodny
Turquoise Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Turquoise Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Turquoise Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Turquoise marki Sage Machado to drzewno - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są rumianek, grejpfrut, czarna porzeczka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są nuty wodne i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Rumianek Grejpfrut Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki

Nuty wodne Nuty kwiatowe

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Turquoise by Sage Machado.

Turquoise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Turquoise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Turquoise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Turquoise marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Turquoise marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Versace Versace Man Eau Fraiche Escada Sunset Heat for Men Liz Claiborne Curve Crush for Men Azzaro Chrome Sport Givenchy Play Summer Vibrations Costamor Beachwood CB I Hate Perfume M2 Black March Rasasi Hope Men Montale Aoud Forest Andrea Maack Craft Joop! Splash Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood