Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet

Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet

ozonowy
ziołowy
Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Sage & Citrine marki Sage Machado to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia, bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, yuzu, groszek pachnący i ogórek.

Szałwia Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Yuzu Groszek pachnący Ogórek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sage & Citrine by Sage Machado.

Sage & Citrine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Sage & Citrine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Sage & Citrine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sage & Citrine marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sage & Citrine marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Christian Dior Eau Sauvage Extreme Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Diptyque Oyedo L`Erbolario Orangerie Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Jo Wood Organics Amka Rasasi Chastity Men Parfums Bleu Blue Stratos Rose en Bos Viridescent