Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet

Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet

ozonowy
ziołowy
Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Sage & Citrine Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Sage & Citrine marki Sage Machado to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak szałwia, bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, yuzu, groszek pachnący i ogórek.

Szałwia Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Yuzu Groszek pachnący Ogórek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sage & Citrine by Sage Machado.

Sage & Citrine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Sage & Citrine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Sage & Citrine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sage & Citrine marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sage & Citrine marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Eau de Cartier Donna Karan DKNY Men Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Byblos Blu Men Enjoy Esteban Fraicheur Andalouse The Different Company Bergamote Frederic Malle Cologne Bigarade Jo Malone Lime Basil & Mandarin Eclectic Collections Factor Creed Acier Aluminium Novaya Zarya Troynoy Fragonard Cologne Grand Luxe