Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn

Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sage marki Sage Machado to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są szałwia i ogórek; nutą serca jest groszek pachnący; nutami bazy są fasolka tonka, egipskie piżmo i ambrette (piżmo ambrowe).

Szałwia Ogórek

Groszek pachnący

Fasolka tonka Egipskie piżmo Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sage by Sage Machado.

Sage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Sage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Sage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sage marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sage marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Aramis Aramis A Carthusia Io Animale Chaleur d`Animale pour Homme Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI O Boticario Thaty Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Truefitt & Hill 1805 Skeem Tea Leaf Melvita Floral Water Witch Hazel Florascent Aqua Aromatica Lavande