Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn

Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Sage Sage Machado dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sage marki Sage Machado to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są szałwia i ogórek; nutą serca jest groszek pachnący; nutami bazy są fasolka tonka, egipskie piżmo i ambrette (piżmo ambrowe).

Szałwia Ogórek

Groszek pachnący

Fasolka tonka Egipskie piżmo Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sage by Sage Machado.

Sage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Sage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Sage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sage marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sage marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing The Body Shop White Musk For Men Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Caron Pour Un Homme de Caron Yves Rocher Homme Nature Collistar Benessere Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Taylor of London Calming Lavender Yves Rocher Samarkande Solinotes Coco