Marki » R S » drzewne « Grupy

Pearl Sage Machado dla kobiet

Pearl Sage Machado dla kobiet

Pearl Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Pearl Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Pearl Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Pearl marki Sage Machado to drzewne perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi mech dębowy; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Mech dębowy

Drzewo sandałowe

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearl by Sage Machado.

Pearl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearl marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearl marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Jovoy Paris Boise Cartier Déclaration Edition Limitée Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Montale Sandal Sliver Anat Fritz Anat Fritz Ralph Lauren Polo Modern Reserve Le Labo Vetyver 46 Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Comme des Garcons Wonderwood Teufels Kuche Demonic Slayer