Marki » R S » drzewne « Grupy

Pearl Sage Machado dla kobiet

Pearl Sage Machado dla kobiet

Pearl Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Pearl Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Pearl Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Pearl marki Sage Machado to drzewne perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi mech dębowy; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Mech dębowy

Drzewo sandałowe

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pearl by Sage Machado.

Pearl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pearl marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pearl marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Police Police Naked Pour Homme Givenchy Eau de Vetyver Krizia Spazio Krizia Uomo Bond No 9 Riverside Drive Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Montale Sandal Sliver Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Keiko Mecheri Genie des Bois Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano Oriflame Eclat for Men Ortigia Sicilia Sandalo