Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Moonstone Sage Machado dla kobiet

Moonstone Sage Machado dla kobiet

Moonstone Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Moonstone Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Moonstone Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Moonstone marki Sage Machado to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi narcyz; nutą serca jest gardenia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, ambra, wanilia i kwiat tytoniu.

Narcyz

Gardenia

Piżmo Mech dębowy Ambra Wanilia Kwiat tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moonstone by Sage Machado.

Moonstone Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Moonstone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Moonstone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moonstone marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moonstone marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lalique Perles De Lalique Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Bijan Bijan Wicked Versace Gianni Versace Katie Price aka Jordan Stunning Montale Aoud Shiny Caron N`Aimez Que Moi CB I Hate Perfume To See A Flower Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Illume Happiology Sunshower Arno Sorel Mitsy Yardley Chique