Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Moonstone Sage Machado dla kobiet

Moonstone Sage Machado dla kobiet

Moonstone Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Moonstone Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Moonstone Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Moonstone marki Sage Machado to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi narcyz; nutą serca jest gardenia; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, ambra, wanilia i kwiat tytoniu.

Narcyz

Gardenia

Piżmo Mech dębowy Ambra Wanilia Kwiat tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moonstone by Sage Machado.

Moonstone Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Moonstone, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Moonstone, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moonstone marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moonstone marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Nina Ricci Deci Dela Pierre Cardin Emotion The Different Company Sublime Balkiss Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Parfumerie Generale Corps et Ames Versace VE Grossmith Hasu-no-Hana Infusion Organique Sands of Morocco Atkinsons Euforia Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Long Lost Perfume Maroc