Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Garnet Sage Machado dla kobiet

Garnet Sage Machado dla kobiet

ozonowy
Garnet Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Garnet Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Garnet marki Sage Machado to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka i arbuz; nutami serca są gardenia i marokańska róża; nutami bazy są wanilia, ambra i piżmo.

Czarna porzeczka Arbuz

Gardenia Marokańska róża

Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Garnet by Sage Machado.

Garnet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Garnet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Garnet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Garnet marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Garnet marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caron Eaux de Caron Forte Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Escada Chiffon Sorbet Kerry Katona Outrageous Lucky Brand Lucky You for Women Shiseido Zen Summer Christina Aguilera X Pose Glamour Mexx XX by Mexx Mysterious Detaille Dolcia Bath and Body Works Moonlight Magic Jeanne Arthes Boum