Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Coral Sage Machado dla kobiet

Coral Sage Machado dla kobiet

Coral Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Coral Sage Machado dla kobiet Zdjęcia Coral Sage Machado dla kobiet Zdjęcia

Coral marki Sage Machado to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi kokos; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Kokos

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mimoza

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coral by Sage Machado.

Coral Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sage Machado Coral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sage Machado Coral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coral marki Sage Machado. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coral marki Sage Machado reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Agent Provocateur Strip Burberry The Beat Paul Smith Sunshine Edition for Women Dorin Un Air de Damas Jasmine B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Christopher Joseph Christopher Joseph Yves Rocher Cantate Love & Toast Pomme Poivre InStyle Sex in The City Seduce Gosh Bitch Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers