Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Punono Saffron James dla kobiet

Punono Saffron James dla kobiet

żółtych kwiatów

Punono marki Saffron James to kwiatowe perfumy dla kobiet. Punono został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), ylang-ylang, opium, wanilia i jaśmin.

Goździk (roślina) Ylang-ylang Opium Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Punono by Saffron James.

Punono Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James Punono, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James Punono, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Punono marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Punono marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Celine Dion Sensational Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Ellen Tracy Imagine Britney Spears Curious Heart Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Herve Leger Rose Leger Elizabeth Arden Pretty DSH Perfumes Tubereuse Molinard Iles D'Or Saffron James Nani Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses