Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Punono Saffron James dla kobiet

Punono Saffron James dla kobiet

żółtych kwiatów

Punono marki Saffron James to kwiatowe perfumy dla kobiet. Punono został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), ylang-ylang, opium, wanilia i jaśmin.

Goździk (roślina) Ylang-ylang Opium Wanilia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Punono by Saffron James.

Punono Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James Punono, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James Punono, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Punono marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Punono marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Elixir Guerlain Un Air de Samsara Hampton Sun Privet Bloom Jessica McClintock Jessica McClintock Boadicea the Victorious Noble Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations DSH Perfumes Les Petites Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Skeem Vintage Peony Vicky Tiel Sensuel Bourjois Evasion