Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Nani Saffron James dla kobiet

Nani Saffron James dla kobiet

żółtych kwiatów

Nani marki Saffron James to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nani został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, plumeria, lilia, mimoza i cytrusy.

Jaśmin Ylang-ylang Plumeria Lilia Mimoza Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nani by Saffron James.

Nani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James Nani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James Nani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nani marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nani marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Priscilla Presley Experiences Versace Metal Jeans Women Esteban Sonata Flower Esteban Oriental Flower Crabtree & Evelyn Spring Rain Woods of Windsor True Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition The Body Shop White Musk Breeze Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Henri Bendel Vanilla Flower