Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Nani Saffron James dla kobiet

Nani Saffron James dla kobiet

żółtych kwiatów

Nani marki Saffron James to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nani został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, plumeria, lilia, mimoza i cytrusy.

Jaśmin Ylang-ylang Plumeria Lilia Mimoza Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nani by Saffron James.

Nani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James Nani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James Nani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nani marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nani marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Silver Givenchy Amarige Mariage Victorio & Lucchino Carmen Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Barbie Barbie Super Model Bond No 9 Madison Soiree Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Loewe Aire Loewe Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble