Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Nani Saffron James dla kobiet

Nani Saffron James dla kobiet

żółtych kwiatów

Nani marki Saffron James to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nani został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ylang-ylang, plumeria, lilia, mimoza i cytrusy.

Jaśmin Ylang-ylang Plumeria Lilia Mimoza Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nani by Saffron James.

Nani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James Nani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James Nani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nani marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nani marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Avon Sweet Honesty Tous Tous Victoria`s Secret Dream Angels Divine Jessica McClintock Jess Woods of Windsor Mimosa Acqua di Genova Acqua di Genova - Gold GianMarco Venturi Woman Le Labo Fleur d`Oranger 27 CnR Create Gemini Lush Flower Market Burberry Burberry Sport Ice