Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Ipo Saffron James dla kobiet

Ipo Saffron James dla kobiet

Ipo Saffron James dla kobiet Zdjęcia

Ipo marki Saffron James to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ipo został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, fiołek, marokańska róża, gardenia tahitańska i trawa cytrynowa.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Fiołek Marokańska róża Gardenia tahitańska Trawa cytrynowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ipo by Saffron James.

Ipo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James Ipo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James Ipo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ipo marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ipo marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Tailor Bodytalk Woman Torand Beverly Hills 90210 Ellen Tracy Inspire The Different Company Rose Poivree L`Erbolario Narciso Sublime Jardin de France Eau nacree Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Ocean Pacific Endless Ocean Pacific Calypso Christiane Celle Calypso Violette Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Sanctuary Black Iris & Peony