Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Ipo Saffron James dla kobiet

Ipo Saffron James dla kobiet

Ipo Saffron James dla kobiet Zdjęcia

Ipo marki Saffron James to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ipo został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, fiołek, marokańska róża, gardenia tahitańska i trawa cytrynowa.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Fiołek Marokańska róża Gardenia tahitańska Trawa cytrynowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ipo by Saffron James.

Ipo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James Ipo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James Ipo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ipo marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ipo marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Paul Smith Paul Smith Women Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei Guerlain Secret Intention Coty Sand & Sable Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Dorin Un Air de Damas Tubereuse Jardin de France Chevrefeuille Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Le Jardin Retrouve Rose The Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete NANADEBARY Bronze