Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

'Ume Saffron James dla kobiet

'Ume Saffron James dla kobiet

wodny

'Ume marki Saffron James to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. 'Ume został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sarah Horowitz. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, lilia wodna, mech dębowy, imbir i yuzu.

Gardenia Lilia wodna Mech dębowy Imbir Yuzu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 'Ume by Saffron James.

'Ume Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Saffron James 'Ume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Saffron James 'Ume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 'Ume marki Saffron James. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 'Ume marki Saffron James reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Odeur 71 Escada Escada 2005 Gucci Gucci No 3 Guerlain Rose Barbare Cacharel Noa Dream Paco Rabanne La Nuit Thymes Goldleaf Lancaster Lancaster Eau de Concentree Giorgio Valenti Rose Noire Absolue Daisy Fuentes Dianoche Day Lord`s Jester Daphne Courreges Empreinte