Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zohar (Musk) Sabon dla kobiet i mężczyzn

Zohar (Musk) Sabon dla kobiet i mężczyzn

Zohar (Musk) marki Sabon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, osmantus, drzewo sandałowe, wanilia i róża.

Piżmo Osmantus Drzewo sandałowe Wanilia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zohar (Musk) by Sabon.

Zohar (Musk) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sabon Zohar (Musk), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sabon Zohar (Musk), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zohar (Musk) marki Sabon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zohar (Musk) marki Sabon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Lacoste Lacoste Pour Femme Agent Provocateur Strip Jette Joop Jette Frederic Malle L'Eau d'Hiver Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Kylie Minogue Sexy Darling Lorenzo Villoresi Musk Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Christopher Joseph Christopher Joseph Amway Ancestry