Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zer (Rose) Sabon dla kobiet

Zer (Rose) Sabon dla kobiet

Mam: 1

Zer (Rose) marki Sabon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są róża i nuty owocowe; nutami bazy są piżmo, irys i drzewo sandałowe.

Fiołek

Róża Nuty owocowe

Piżmo Irys Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zer (Rose) by Sabon.

Zer (Rose) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sabon Zer (Rose), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sabon Zer (Rose), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zer (Rose) marki Sabon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zer (Rose) marki Sabon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Nina Ricci L'Eau du Temps Al-Rehab Al Hanouf Yllozure Yllozuria Baldinini Baldinini ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris True Religion True Religion DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Marc Jacobs Daisy Silver Edition Lalique Encre Noire Pour Elle Lulu Castagnette Les Petites Folies 20:15 Marella Ferrera Ambre Ze