Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Zer (Rose) Sabon dla kobiet

Zer (Rose) Sabon dla kobiet

Mam: 1

Zer (Rose) marki Sabon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi fiołek; nutami serca są róża i nuty owocowe; nutami bazy są piżmo, irys i drzewo sandałowe.

Fiołek

Róża Nuty owocowe

Piżmo Irys Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zer (Rose) by Sabon.

Zer (Rose) Recenzje Perfum

Zer (Rose) by Sabon 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sabon Zer (Rose), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sabon Zer (Rose), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zer (Rose) marki Sabon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zer (Rose) marki Sabon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Montale White Aoud Oscar de la Renta Oscar Gold Esteban Patchouli Indult Isvaraya Borsalino Borsalino Pour Elle s.Oliver s.Oliver Women Oriflame Giordani White Gold Juliette Has A Gun Not A Perfume Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Sabon Zohar (Musk)