Marki » R S » drzewno - wodne « Grupy

Homme Sabon dla mężczyzn

Homme Sabon dla mężczyzn

wodny

Homme marki Sabon to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytrusy i pieprz; nutą serca jest lilia wodna; nutą bazy jest cedr virginia.

Cytrusy Pieprz

Lilia wodna

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Homme by Sabon.

Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sabon Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sabon Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Homme marki Sabon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Homme marki Sabon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Azzaro Bright Visit CB I Hate Perfume Eternal Return Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Him Benetton United Colors of Benetton Man Liz Claiborne Curve Crush for Men Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Issey Miyake L’Eau d’Issey pour Homme Edition Bois Sage Machado Turquoise Arno Sorel Cursus Montale Aoud Forest Jeanne Arthes CO2 Avon Jet Femme Holiday