Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

So Dupont Pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

So Dupont Pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

So Dupont Pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia So Dupont Pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia So Dupont Pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

So Dupont Pour Homme marki S.T. Dupont to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, So Dupont Pour Homme został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i biały pieprz; nutami serca są mięta, jabłko i cedr; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Biały pieprz

Mięta Jabłko Cedr

Fasolka tonka Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Dupont Pour Homme by S.T. Dupont.

So Dupont Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont So Dupont Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont So Dupont Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Dupont Pour Homme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Dupont Pour Homme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Parfumerie Generale Bois Naufrage Molinard Molinard Homme III Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Jo Malone Sweet Lime & Cedar Creed Amalfi Flowers Pal Zileri Concept No 18 Mark Buxton Sounds & Visions Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Donna Karan DKNY Men 2009 Kenneth Cole Reaction Thermal Opus Oils Divine: Pan Davidoff Adventure Eau Fraiche