Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

So Dupont Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

So Dupont Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

Mam: 4 Chcę: 2

So Dupont Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia So Dupont Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia So Dupont Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia

So Dupont Pour Femme marki S.T. Dupont to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, So Dupont Pour Femme został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gruszka, jeżyna, ylang-ylang i hiacynt; nutami serca są piwonia, konwalia, magnolia i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i cedr.

Gruszka Jeżyna Ylang-ylang Hiacynt

Piwonia Konwalia Magnolia Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Dupont Pour Femme by S.T. Dupont.

Brilliant Wish
Attimo
Ever Bloom
Incandessence Blossom

So Dupont Pour Femme Recenzje Perfum

Koko55
Koko55

Wczoraj otrzymałam 100 ml So w prezencie, więc już jestem po testach. Nie będę pisać o ciepłej herbatce z modem, pitej przy kominku w jesienne zimne wieczory bo nie oto chodzi w recenzjach perfum, które mają pomóc w wyborze zapachu. So to perfumy bardzo uniwersalne, na każdą porę roku, na dzień i na wieczór, dla pań w każdym wieku. Na dzień dobry So daje ostro po nosie, po bardzo krótkiej chwili czuje się piwonię, magnolię i ylang-ylang a następnie do tego "tercetu" dochodzi jeżynka, paczula i drewno sandałowca. Dla mnie najbardziej wyczuwalne są ostatnie z wymienionych komponentów co mi bardzo odpowiada. Zapach jest bardzo przyjemny, miękki i aksamitny. Projekcja dość przyzwoita, trwałość 5-6 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont So Dupont Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont So Dupont Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Dupont Pour Femme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Dupont Pour Femme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Bond No 9 The Scent Of Peace Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Alviero Martini 1a Classe Woman Acqua di Portofino Donna Louis Feraud Parfum des Sens Apothia Velvet Rope Burberry Burberry Sport for Women FCUK FCUK Connect Her Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Byblos Cielo Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance