Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Signature for Men S.T. Dupont dla mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 1

dymny
Signature for Men S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

Signature for Men marki S.T. Dupont to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Signature for Men został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są lawenda, estragon, pieprz, bazylia, grejpfrut i cytryna; nutami serca są brzoza, goździk (roślina), cynamon, kadzidło, heliotrop i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, paczula, benzoes, wanilia i cedr.

Lawenda Estragon Pieprz Bazylia Grejpfrut Cytryna

Brzoza Goździk (roślina) Cynamon Kadzidło Heliotrop Geranium

Fasolka tonka Ambra Paczula Benzoes Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature for Men by S.T. Dupont.

Signature for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Signature for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Signature for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature for Men marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature for Men marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Leggero Gucci Gucci Eau de Parfum Montblanc Presence Alexander McQueen Kingdom Jil Sander Feeling man Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Etat Libre d`Orange Nombril Immense Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Yves Rocher Eryo LR LR Classics Hawaii