Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Signature S.T. Dupont dla kobiet

Signature S.T. Dupont dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Signature S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia

Signature marki S.T. Dupont to kwiatowe perfumy dla kobiet. Signature został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są aldehydy, tulipan, gałka muszkatołowa, fiołek, brzoskwinia, bergamotka i tangeryna; nutami serca są magnolia, irys, orchidea, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, wetyweria, cedr i brazylijskie drzewo różane.

Aldehydy Tulipan Gałka muszkatołowa Fiołek Brzoskwinia Bergamotka Tangeryna

Magnolia Irys Orchidea Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Wetyweria Cedr Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature by S.T. Dupont.

Signature Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Natura Amor America Palo Santo American Beauty Beloved Red Rose Stella McCartney Sheer Stella 2010 Yardley April Violets Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Woods of Windsor True Rose L`Erbolario Narciso Sublime Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Burberry Tender Touch Cafe Parfums Cafe Green Hampton Sun Privet Bloom Avon 5th Avenue