Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Signature S.T. Dupont dla kobiet

Signature S.T. Dupont dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

Signature S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia

Signature marki S.T. Dupont to kwiatowe perfumy dla kobiet. Signature został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są aldehydy, tulipan, gałka muszkatołowa, fiołek, brzoskwinia, bergamotka i tangeryna; nutami serca są magnolia, irys, orchidea, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, wetyweria, cedr i brazylijskie drzewo różane.

Aldehydy Tulipan Gałka muszkatołowa Fiołek Brzoskwinia Bergamotka Tangeryna

Magnolia Irys Orchidea Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Wetyweria Cedr Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Signature by S.T. Dupont.

Chloe Narcisse

Signature Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Signature to wygładzona, okrągła wersja Chloe Narcisse, ale nie wywołująca we mnie tendencji do uzależnienia. Gdybym nie znała Narcisse, to może uznałabym go nawet za wyjątkowy, ale ponieważ jestem po przejściach z Narcyzem (uzależnienie i odwyk), nie robi już na mnie tak piorunującego wrażenia.

W otwarciu w pierwszych sekundach czuję pastę do zębów dla dzieci 'Blendi'. Ta nuta na szczęście szybko znika i za chwilę, miło i bardzo wyraźnie czuć tulipana i fiołek. Fajne doświadczenie, bo nie przypominam sobie żadnego zapachu, w którym tak wyraźny byłby tulipan. W intensywnie kwiatowym sercu dominuje geraniol. Przy nadmiernej aplikacji ten bukiet potrafi nawet przydusić. Signature to nie mój zapach, ale podoba mi się moment, w którym aldehydy pomagają ujarzmić kwiaty i głos otrzymuje bogata i ciepła baza, podobna do tej w Tentations Palomy Picasso. Robi się spokojny i ciepły. W ostatniej fazie, przez długie godziny pachnie przyjemnie różaną, słodką szminką.

Mam problem z Signature, bo to ładny, elegancki i ciepły zapach z nieuchwytnie pulsującymi aldehydami, ale jego 'narcystyczny' rys sprawia, że ciężko jest mi odbierać go na czysto i bez uprzedzeń.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Signature marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Signature marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Christian Lacroix Bill Blass Bill Blass for Women Parfums DelRae Amoureuse Ralph Lauren Romance eau Fraiche Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Carla Bulgaria Roses Beauty Carla L`Occitane en Provence Rose 4 Reines Chloe Eau de Fleurs Neroli Caswell Massey Casma Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Skeem Sweet Pea and Vanilla Guerlain Idylle Eau de toilette