Marki » R S » « Grupy

S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont to perfumy dla mężczyzn. S.T. Dupont pour Homme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gerard Anthony. Nutami głowy są rozmaryn, dzięgiel, kolendra, galbanum i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), cyprys, irys, cynamon, lawenda i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, jodła, ambra, paczula, piżmo, kokos, wetyweria, kadzidło i cedr.

Rozmaryn Dzięgiel Kolendra Galbanum Cytryna

Goździk (roślina) Cyprys Irys Cynamon Lawenda Jaśmin

Drzewo sandałowe Jodła Ambra Paczula Piżmo Kokos Wetyweria Kadzidło Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S.T. Dupont pour Homme by S.T. Dupont.

Declaration

S.T. Dupont pour Homme Recenzje Perfum

pknbgr
pknbgr

Jak tu cisza. Nikt nie pisze o tej wodzie? Nikt się nie zachwyca? Aaaa, no bo przecież twórcą nie jest Ellena, a zapach nie jest z metką Cartiera. To by wiele wyjaśniało.
Gerard Anthony zawarł w tej wodzie znacznie więcej niż Jean Claude w słynnej, wychwalanej Declaration. Udało mu się połączyć teraźniejszość z klasyką. Mocny, koloński charakter na solidnym, "declarationowym" fundamencie. Niewprawiony nos miałby problem z określeniem czy to S.T. Dupont, czy Cartier. Nawet doświadczone nosy nie powinny mieć problemu z dostrzeżeniem uderzającego podobieństwa pomiędzy tymi wodami.
Poziom wykonania zapachu ten sam (a nawet lepszy), trwałość i projekcja również. Czegóż zatem brakuje? Nazwiska i odpowiedniej metki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Franck Olivier Black Touch Dolce&Gabbana D&G Givenchy Givenchy Gentleman L`Occitane en Provence Eau des Baux Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Rasasi Tasmeem Men Oriflame Sir Avebury Guy Laroche Drakkar Noir Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Mirato Malizia Uomo Vetyver Guerlain Vetiver Zirh Ikon Yves Saint Laurent Body Kouros Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Antonio Puig Quorum Silver Cartier Roadster