Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

S.T. Dupont Noir S.T. Dupont dla mężczyzn

S.T. Dupont Noir S.T. Dupont dla mężczyzn

S.T. Dupont Noir S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia S.T. Dupont Noir S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

S.T. Dupont Noir marki S.T. Dupont to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. S.T. Dupont Noir został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są lawenda, mięta i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa i goździk (przyprawa); nutami bazy są orzech laskowy, drzewo kaszmirowe i wetyweria.

Lawenda Mięta Kardamon

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa)

Orzech laskowy Drzewo kaszmirowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S.T. Dupont Noir by S.T. Dupont.

S.T. Dupont Noir Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Generalnie są to całkiem sympatyczne perfumy, brakuje im tylko trochę wytrawności. Dominuje nuta orzechowo - przyprawowa, z dużą dawką gałki muszkatołowej, gdzie drugą równorzędną nutą jest lawenda. A to wszystko w lekko słodkiej, miodowej otoczce. Warto go poznać, chociaż nie sądzę, aby dla kogokolwiek był to zapach życia, chociaż nie powiem, zapach jest męski pełną gębą. W tle jest w nim kapka Dolce Gabbana The One Men.

Zapach: 7/10
Unikalność: 7/10
Trwałość: 5/10
Stosunek ceny do jakości: 7/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont S.T. Dupont Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont S.T. Dupont Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S.T. Dupont Noir marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S.T. Dupont Noir marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Guerlain Guerlain Homme Hermes Terre d`Hermes Parfum Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Black Aoud Creed Green Irish Tweed Prada Infusion d`Homme Parfum d`Empire Ambre Russe Lubin Idole Davidoff Zino Davidoff Nasomatto Black Afgano Hermes Terre d'Hermes Joop! Joop! Homme Christian Dior Dior Homme Intense Calvin Klein Obsession for Men Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent M7 Fresh Creed Bois du Portugal Yves Saint Laurent M7