Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

S.T. Dupont Intense Pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

skórzany
S.T. Dupont Intense Pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

S.T. Dupont Intense Pour Homme marki S.T. Dupont to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. S.T. Dupont Intense Pour Homme został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i szafran; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra, styraks, fasolka tonka i skóra.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Szafran

Piżmo Cedr Virginia Ambra Styraks Fasolka tonka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S.T. Dupont Intense Pour Homme by S.T. Dupont.

Rochas Man

S.T. Dupont Intense Pour Homme Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Intense...lecz bardzo intymnie...:)Przy pierwszym teście w ciemno( znajomy chciał mnie przetestować ze znajomości zapachów:P)miałem ogromną impresję z Rochas Man...Zbłaźniłem się, bo przez myśl mi nie przeszło, że Dupont może wypuścić coś tak "głębokiego"..,kolejnym strzałem...jak się później okazało w płot:) było Givenchy Play Intense...Pogrążałem się zupełnie, szukając pośród "tytanów mainstreamu" :), gdy tymczasem właściwą odpowiedź stanowił skromnie brzmiący Dupont Intense Pour Homme...Czerwony ze wstydu, pouczony, że nierzadko to, co niedoceniane jest cenne..chylę czoła przed nowym odkryciem :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S.T. Dupont Intense Pour Homme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S.T. Dupont Intense Pour Homme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Naomi Campbell Mystery Tann Rokka Kisu CoSTUME NATIONAL Scent Montale Orient Extreme Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Etro Patchouly Benefit My place or yours Gina Profumum Roma Fumidus By Kilian Rose Oud Rasasi Jaish Dorin Roses des Vents Sud