Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

S.T. Dupont Intense Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

S.T. Dupont Intense Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

S.T. Dupont Intense Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia

S.T. Dupont Intense Pour Femme marki S.T. Dupont to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. S.T. Dupont Intense Pour Femme został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy, neroli i nuty zielone; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, róża i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Cytrusy Neroli Nuty zielone

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża Mimoza

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S.T. Dupont Intense Pour Femme by S.T. Dupont.

Armani Code for Women
Gucci Eau de Parfum
Medea

S.T. Dupont Intense Pour Femme Recenzje Perfum

bonbonmacaron
bonbonmacaron

Zapach nie wart recenzji, jednak należy się ostrzeżenie. Dla poszukiwaczek zastępstwa nieodżałowanego Gucci Woman (brązowy płyn), wbrew temu co można wyczytać na polskiej i angielskiej fragrantice, nie jest to zamiennik. W żadnym wypadku. Piszę to, aby zaoszczędzić rozczarowań i gorzkich łez wszystkim, któzy mieli jakąś nadzieję. Dziękuję za uwagę.

perfumeholic88
perfumeholic88

Interesujący zapach marki, z którą mam po raz pierwszy do czynienia. Skład dawał mi do myślenia, ale wygrało uwielbienie do aromatu kwiatu pomarańczy. Zdziwienie moje przyszło jednak prędko, bo owego kwiatu tu nie za bardzo czuję, piżma też nie. Jest tu nieznana słodycz i ne mogę rozgryść z czego ona pochodzi. Czyżby użyte były nuty słodkie, które nie zostały wymienione? Moja Poprzedniczka orzekła : słodycz na ambrowym podbiciu i ja się pod tym podpisuję obiema rękami. Jednak dla mnie ta kompozycja jest mało kwiatowa. To lekki orient, który skręca w stronę gourmandowca, ale ciągle jeszcze nim nie jest. Uniwersalny, bo i na wiosnę i na jesień i raczej bezpieczny nikt nie powinien kręcić na niego nosem. I tylko dość słaba trwałość daje się we znaki, bo po 2 godz. należy powtórzyć aplikację, a przecież niedawno użyłam go dość hojnie. Tak czy inaczej to dobra kompozycja na codzień zapakowana w pomysłowy flakon otwierający się jak zapalniczka.

AllekssandrA
AllekssandrA

Ahh... testuję próbkę i cóż mogę powiedzieć? - całkowity, mocny, dojrzały, przesłodki kwiat pomarańczy na ambrowym podbiciu. Żadnej kwaskowatości, sama słodycz- dla wielbicielek tego kwiatu koniecznie do przetestowania.

Moc jest- po kropli na nadgarstku wyczuwam go tak jakbym psiknęła z pełnowymiarowego flakonu.

Lecz wcześniej poznałam już coś podobnego (taka sama słodycz)- C. Fracci, Medea- tylko cena nieporównywalnie wyższa. A tu cena jak najbardziej przystępna. :)

A im bardziej się rozwija tym staje się podobny do Gucci Eau de Parfum

Bardzo ładne :)

S.T. Dupont Intense Pour Femme by S.T. Dupont 3.25 out of 5 based on 10 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S.T. Dupont Intense Pour Femme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S.T. Dupont Intense Pour Femme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sisley Soir de Lune Guerlain L'Heure Bleue Madonna Truth or Dare Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Vivienne Westwood Boudoir Lancome La Vie Est Belle Lanvin Oxygene Chopard Wish Christian Dior Poison Lanvin Eclat d’Arpège Montale Rose Night Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2013 Cacharel Amor Amor Yves Rocher Rose Absolue Eau de Toilette Fraiche Lancome Hypnose Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Givenchy Play For Her Intense Montale Dark Purple Giorgio Armani Si