Marki » R S » « Grupy

Mam: 3 Miałem: 2

ozonowy
wodny
S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme marki S.T. Dupont to perfumy dla kobiet. S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anne Flipo. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i arbuz; nutami serca są jaśmin, lotos i róża; nutami bazy są paczula, ambra i ryż.

Bergamotka Mandarynka Arbuz

Jaśmin Lotos Róża

Paczula Ambra Ryż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme by S.T. Dupont.

Fly High Woman
Adidas Get Ready! For Her

S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Grecale Roberto Cavalli Serpentine Silver Poiray Poiray Shakira Amuleto Rosario Flores Almas Ocean Pacific OP Juice for Women Demeter Fragrance La Vida Latina Saguaro Cactus Guerlain Elixir Charnel Le Boise Torride Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Montale Mango Manga Renato Balestra Argento Pour Homme