Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Passenger for Women S.T. Dupont dla kobiet

Passenger for Women S.T. Dupont dla kobiet

Passenger for Women marki S.T. Dupont to kwiatowe perfumy dla kobiet. Passenger for Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, gruszka i czarna porzeczka; nutami serca są cyklamen, gardenia i róża; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Gruszka Czarna porzeczka

Cyklamen Gardenia Róża

Irys Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passenger for Women by S.T. Dupont.

Passenger for Women Recenzje Perfum

anuta
anuta

Bardzo ładny i bardzo bezpieczny zapach owocowo kwiatowy z nutami drzewnymi. Delikatny a zarazem trwały. Idealny na wiosnę i lato. Idealny w podróży.Niczym nie zaskakuje, więc nie zaskoczy otoczenia.

perfumeholic88
perfumeholic88

Ładny, typowo owocowy z przewagą gruszki to niestety tyle co mogę o nim napisać, bo nie zapadł mi w pamięć. Dla mnie nie ma w sobie nic takiego co by mnie ´´porwało´´ i sprawiło, że chciałabym mieć choćby najmniejszą pojemność. To taki zapach, który śmiało możemy użyć nawet na szybkie wyjście do pobliskiego sklepiku. Niestety projekcja i trwałość na mnie bardzo marne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Passenger for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Passenger for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passenger for Women marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passenger for Women marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Cartier Baiser Vole Guerlain Shalimar Parfum Initial Burberry London Guerlain Samsara Eau de Parfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka L'Eau en Blanc Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Tom Ford Jasmin Rouge Cacharel Eden Cartier Must de Cartier Burberry Burberry Brit Boucheron Jaipur Bracelet Hermes Le Jardin de Monsieur Li Hermes 24 Faubourg John Galliano John Galliano Christian Dior Dune Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture