Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Passenger for Women S.T. Dupont dla kobiet

Passenger for Women S.T. Dupont dla kobiet

Passenger for Women marki S.T. Dupont to kwiatowe perfumy dla kobiet. Passenger for Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, gruszka i czarna porzeczka; nutami serca są cyklamen, gardenia i róża; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Gruszka Czarna porzeczka

Cyklamen Gardenia Róża

Irys Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passenger for Women by S.T. Dupont.

Passenger for Women Recenzje Perfum

emmab
emmab

Bardzo lubię ten zapach. Nie wiem jak twórcy to zrobili, ale rzeczywiście udało im się odwzorować zapach lotniskowych perfumerii bezcłowych! Bardzo lubię latać, więc kojarzy mi się pozytywnie, z podróżami. Dodaje energii i jest bezpieczny, nie zmęczy potencjalnych współpasażerów. Bardzo elegancki, metalowo - skórzany flakon w stylu zapalniczek S.T. Dupont. Polecam.

anuta
anuta

Bardzo ładny i bardzo bezpieczny zapach owocowo kwiatowy z nutami drzewnymi. Delikatny a zarazem trwały. Idealny na wiosnę i lato. Idealny w podróży.Niczym nie zaskakuje, więc nie zaskoczy otoczenia.

perfumeholic88
perfumeholic88

Ładny, typowo owocowy z przewagą gruszki to niestety tyle co mogę o nim napisać, bo nie zapadł mi w pamięć. Dla mnie nie ma w sobie nic takiego co by mnie ´´porwało´´ i sprawiło, że chciałabym mieć choćby najmniejszą pojemność. To taki zapach, który śmiało możemy użyć nawet na szybkie wyjście do pobliskiego sklepiku. Niestety projekcja i trwałość na mnie bardzo marne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Passenger for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Passenger for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passenger for Women marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passenger for Women marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Chanel Coco Eau de Parfum Lolita Lempicka Lolita Lempicka L'Eau en Blanc Lolita Lempicka Midnight Couture Black Eau de Minuit Tom Ford Jasmin Rouge Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Christian Dior Diorissimo Guerlain Shalimar Parfum Initial Cacharel Eden Christian Dior Poison Tendre Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Burberry Burberry Brit Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Yves Rocher Rose Absolue Hermes Le Jardin de Monsieur Li Cartier Baiser Vole Elie Saab Le Parfum Chanel Egoiste