Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Passenger for Men S.T. Dupont dla mężczyzn

Passenger for Men S.T. Dupont dla mężczyzn

lekko korzenny

Passenger for Men marki S.T. Dupont to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Passenger for Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytrusy i liść fiołka; nutami serca są imbir, kardamon, różowy pieprz i lawenda; nutami bazy są drzewo gwajakowe i benzoes.

Cytrusy Liść fiołka

Imbir Kardamon Różowy pieprz Lawenda

Drzewo gwajakowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passenger for Men by S.T. Dupont.

Passenger for Men Recenzje Perfum

amen
amen

Piękny elegancki zapach który przypomina klasykę w najlepszym wydaniu ale jednocześnie jest zaskakująco świeży - dla mnie pełen sprzeczności. Pachnie trochę skórą, trochę wędzonymi śliwkami. BArdzo trwały. Zdecydowanie dla osób z fantazją, szukających oryginalnych i niebanalnych zapachów, lubiących vintage.

Seth
Seth

Zaskakująco udanie interpretujący klasykę, bardzo komfortowy a przy tym niebanalny zapach utrzymany w konwencji swobodnej elegancji. Na mojej skórze otwiera się podkreślonym cytrusami bardzo przyjemnym ujęciem fiołka, szybko zdominowanego przez ciepły, przyprawowy akord z wyczuwalnym niuansem lawendy, pięknie przeistaczający się w długotrwale brzmiącą, delikatnie skórzaną i drzewną bazę. Na pewno nie jest to kompozycja odkrywcza, może nieco razić lekką syntetycznością, ale zdumiewa oryginalnym ujęciem klasycznych składników, łączącym zdawałoby się przeciwstawnych cechy. Wybitne w tym kontekście wyczucie twórcy – przejawiające się użyciem skromnych, lecz idealnie dobranych środków – powoduje, że jestem wielce zaintrygowany anonimowością dysponującego tak mistrzowsko opanowanym warsztatem. Zapach jest tak soczyście świeży i uroczo ciepły, ciekawie przejrzysty a także zadziwiająco wytrawny, że z uwagi na wyjątkową cenę stanowić może równorzędną alternatywę dla podobnego charakteru, ale znacznie bardziej prestiżowych kompozycji. Dobra ekspozycja i dobra trwałość czyni go idealnym na nieformalne okazje dzienne: jesień/wiosna, również sprawdzającym się w letnie wieczory. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 4; trwałość - 5. Ocena końcowa: 4,75.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Passenger for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Passenger for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passenger for Men marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passenger for Men marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Hommage a L'Homme Gucci Gucci pour Homme Ted Lapidus Black Soul Imperial Kenzo Kenzo pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Libre Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Moschino Uomo? Gucci Gucci Pour Homme II Prada Infusion d`Homme Kenzo Power Guerlain Heritage Eau de Toilette Carolina Herrera 212 Men Viktor&Rolf Spicebomb Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Montale Red Vetyver Dolce&Gabbana D&G S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme Zirh Ikon