Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Passenger Escapade for Men S.T. Dupont dla mężczyzn

Passenger Escapade for Men S.T. Dupont dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ozonowy

Passenger Escapade for Men marki S.T. Dupont to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Passenger Escapade for Men został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, bergamotka, grejpfrut i liść fiołka; nutami serca są rozmaryn, lawenda, gwatemalski kardamon i indyjski imbir; nutami bazy są wetyweria, drzewo gwajakowe i skóra.

Różowy pieprz Bergamotka Grejpfrut Liść fiołka

Rozmaryn Lawenda Gwatemalski kardamon Indyjski imbir

Wetyweria Drzewo gwajakowe Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passenger Escapade for Men by S.T. Dupont.

Passenger Escapade for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Passenger Escapade for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Passenger Escapade for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passenger Escapade for Men marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passenger Escapade for Men marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Liz Claiborne Curve Chill for Men Sergio Tacchini Sport Ego Odori Zafferano Boudicca Wode (Scent) s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Yachtsman Zanzibar Demeter Fragrance Black Pepper Arno Sorel Aromatic Arno Sorel Shaman Extreme Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Demeter Fragrance Gingerale Carol`s Daughter Big Kahuna