Marki » R S » drzewno - wodne « Grupy

Passenger Cruise for Men S.T. Dupont dla mężczyzn

Passenger Cruise for Men S.T. Dupont dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 2

morski

Passenger Cruise for Men marki S.T. Dupont to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Passenger Cruise for Men został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, mandarynka, nuty zielone i woda morska; nutami serca są irys, jaśmin, gałka muszkatołowa, kardamon i toffee; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Cytryna Amalfi Mandarynka Nuty zielone Woda morska

Irys Jaśmin Gałka muszkatołowa Kardamon Toffee

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passenger Cruise for Men by S.T. Dupont.

Passenger Cruise for Men Recenzje Perfum

amen
amen

Cztery lata temu sięgnąłem po ten zapach, będąc wielkim fanem oryginalnego Passengera i rozczarowałem się niesłychanie. Pasażer na wielkim statku okazał sie pasażerem na gapę. Mój nos podpowiadał mi, że już gdzieś wąchałem podobne perfumy, co prawda nie wiadomo gdzie i kiedy, ale na pewno Passenger Cruise furory na moim nosie nie zrobił. W dodatku faktycznie drażnił moje nozdrza - wydawał się być zbyt kwiatowy, może trochę damski, choć lekko surowy. Po czterech latach stałem się szczęśliwym posiadaczem 100 mililitrowej buteleczki tego doskonałego zapachu. Dlaczego?
Byłem w błędzie. Byłem młody. Miałem w głowie schematy. Niewiele wiedziałem. Po 4 latach nie mogę znaleźć zapachu który byłby w stanie zastąpić mojego Passengera Cruise. Moim zdaniem, jest to wzór charakterystyczny dla mojej interpretacji zapachów. Szukam woni oryginalnych, zbyt szybko szufladkuje zapach a po paru latach nagle kupuje butelkę, ponieważ nie mogę pozbyć się zapachu z mojej pamięci. Ale takie zapachy cenie sobie najbardziej.
Passenger Cruise to zapach który dla wielu wyda się mało oryginalny, tak jak mnie wydał się przed laty. Lecz zapach ten idealnie odzwierciedla porę roku, która właśnie nadchodzi. Surowe polskie przedwiośnie, jeszcze mroźne, z kłującym rześkim powietrzem ale już usłane pierwszymi kwiatami. Niedzielny ranek, biała, czysta koszula, chłodny wiatr i promienie słońca. Takie mam wrażenia.
Bohaterem tego rejsu jest irys. Jako mój ulubiony składnik, ma towarzystwo dość niezwykłe. Irys bowiem podróżuje na statku przez chłodne morze. Akord morski i kremowośc irysa - efekt białej elegancji i klasy. Na statku znalazł swoje miejsce również akord zielony - wyczuwalny w nucie głowy, kurczowo trzymający się irysa. Promienie słońca? To za sprawą jaśminu ogrzewającego zimne morskie powietrze i tworzącego piękne tło dla morskiego chłodu. To głowni pasażerowie tego eleganckiego statku. Pod pokładem gdzieś delikatne toffee, nie wychylające się jednak. Podroż uświetniona jest również przez zapach drewna, pochodzącego ze statku - cedr i sandał. Cała reszta śpi pod pokładem.Nie jest to rejs La Luna Rossa, tam morze jest nieprzystępnę i wzburzone. Tu jest spokojnie, z klasą i leniwie.
Troche mnie poniosło ale Passenger Cruise to podróż niezwykle ciekawa, jak wiosenne morskie popołudnie na statku, zimne, a jednak słoneczne. Passenger Cruise to zapach morski i kremowy, elegancki i nieformalny. rześki, a jednak świetlisty. Trochę żałuje błędu w ocenie tego zapachu sprzed sprzed lat, ale do niektórych zapachów trzeba dojrzeć. Pozwólcie sobie nawet na krótki rejs tym statkiem. Nie jest to tania podroż motorówką. Podzielcie się wrażeniami. Wiosna idzie...

ryszard
ryszard

Mnie ten zapach po prostu drażni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Passenger Cruise for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Passenger Cruise for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passenger Cruise for Men marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passenger Cruise for Men marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

S.T. Dupont Passenger for Men Carolina Herrera 212 Men Kenzo Kenzo pour Homme S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Essence Aromatique Bvlgari Aqva Pour Homme Azzaro Twin for Men Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Donna Karan DKNY Red Delicious Men Givenchy Very Irresistible for men Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Paul Smith Paul Smith Man Guerlain Guerlain Homme Intense Montblanc Legend Yves Saint Laurent L'Homme Libre Ted Lapidus Black Soul Imperial Gucci Gucci pour Homme Viktor&Rolf Spicebomb Montblanc Emblem Intense Tommy Hilfiger Loud for Him