Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Orazuli S.T. Dupont dla kobiet

Orazuli S.T. Dupont dla kobiet

migdałowy

Orazuli marki S.T. Dupont to kwiatowe perfumy dla kobiet. Orazuli został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są frezja, neroli i gorzki migdał; nutami serca są osmantus, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo, wanilia i cytryna.

Frezja Neroli Gorzki migdał

Osmantus Jaśmin Konwalia

Piżmo Wanilia Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orazuli by S.T. Dupont.

Orazuli Recenzje Perfum

Orazuli by S.T. Dupont 2.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Orazuli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Orazuli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orazuli marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orazuli marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Stella McCartney Stella Rose Absolute Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Gap Dream Salvador Dali Little Kiss Cherry Pacifica Tunisian Jasmine Galanos Galanos Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her April Aromatics Rosenlust DSH Perfumes Tubereuse Madonna Nudes 1979 Musical