Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Orazuli S.T. Dupont dla kobiet

Orazuli S.T. Dupont dla kobiet

migdałowy

Orazuli marki S.T. Dupont to kwiatowe perfumy dla kobiet. Orazuli został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są frezja, neroli i gorzki migdał; nutami serca są osmantus, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo, wanilia i cytryna.

Frezja Neroli Gorzki migdał

Osmantus Jaśmin Konwalia

Piżmo Wanilia Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orazuli by S.T. Dupont.

Orazuli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Orazuli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Orazuli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orazuli marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orazuli marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Urban Flowers Paris Gattinoni Gattinoni Couture Hollister Malaia L`Artisan Parfumeur Verte Violette Jean Patou Amour Amour Nicole Miller Nicole Eclectic Collections Excellence Bronnley Rose Eau Fraiche Susan D. Owens Child Perfume Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina Romane Ever Classic Joya Shades of Dusk Starleaf