Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miss Dupont S.T. Dupont dla kobiet

Miss Dupont S.T. Dupont dla kobiet

Miss Dupont marki S.T. Dupont to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dupont został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są galbanum, grejpfrut i brzoskwinia; nutami serca są wetyweria, drzewo sandałowe i róża; nutami bazy są ambra i wanilia.

Galbanum Grejpfrut Brzoskwinia

Wetyweria Drzewo sandałowe Róża

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dupont by S.T. Dupont.

Amethyst Fatale
Fabulous 2 - Dalissime
Police Dark Women

Miss Dupont Recenzje Perfum

Miss Dupont by S.T. Dupont 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Miss Dupont, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Miss Dupont, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dupont marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dupont marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Chanel Allure Sensuelle Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Diesel Plus Plus Feminine Charles Jourdan L`Insolent Slava Zaitsev Nikita Ellie Perfume Ellie Nuit Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Allegri Allegri Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires Jean Patou Moment Supreme Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX