Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L'Eau de S.T. Dupont pour Homme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są mandarynka, mięta i bergamotka; nutami serca są lawenda, fiołek, frezja i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo, cedr i sekwoja.

Mandarynka Mięta Bergamotka

Lawenda Fiołek Frezja Kardamon

Ambra Piżmo Cedr Sekwoja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau de S.T. Dupont pour Homme by S.T. Dupont.

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau de S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau de S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Gucci Gucci Rush 2 Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Nina Ricci Premier Jour Soleil Lulu Castagnette Lulu Alyssa Ashley White Musk Molinard Lavande s.Oliver QS by s.Oliver Bvlgari BLV Eau d`Ete Paris Hilton Passport Tokyo