Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L'Eau de S.T. Dupont pour Homme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są mandarynka, mięta i bergamotka; nutami serca są lawenda, fiołek, frezja i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo, cedr i sekwoja.

Mandarynka Mięta Bergamotka

Lawenda Fiołek Frezja Kardamon

Ambra Piżmo Cedr Sekwoja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Eau de S.T. Dupont pour Homme by S.T. Dupont.

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Recenzje Perfum

L'Eau de S.T. Dupont pour Homme by S.T. Dupont 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Eau de S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Eau de S.T. Dupont pour Homme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Chopard Infiniment Dolce&Gabbana D&G Feminine Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Morgan Light My Heart Collection Neil Morris Gotham Sonoma Scent Studio Wood Violet Lanvin Lanvin L`Homme Emilio Pucci Miss Pucci Parfums de Coeur Skin Musk Lalique Lalique Edition Limitee 2011 Le Labo Belle Du Soir