Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Essence Pure Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

Essence Pure Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

Miałem: 1

Essence Pure Pour Femme marki S.T. Dupont to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence Pure Pour Femme został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka, frezja i bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia i cedr.

Mandarynka Frezja Bergamotka

Jaśmin Róża

Ambra Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Pure Pour Femme by S.T. Dupont.

Essence Pure Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Pure Pour Femme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Pure Pour Femme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Carolina Herrera CH Otto Kern Otto Kern Woman Comptoir Sud Pacifique Harmonie Creole Ulric de Varens So Varens Jasper Conran Mistress Van Gils Her Aura by Night Gloria Vanderbilt Reverie M. Micallef Royal Rose Aoud DSH Perfumes Route d'Iris Moschino Toujours Glamour Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise