Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Essence Pure Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

Essence Pure Pour Femme S.T. Dupont dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Essence Pure Pour Femme marki S.T. Dupont to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence Pure Pour Femme został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są mandarynka, frezja i bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia i cedr.

Mandarynka Frezja Bergamotka

Jaśmin Róża

Ambra Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence Pure Pour Femme by S.T. Dupont.

Essence Pure Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence Pure Pour Femme marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence Pure Pour Femme marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Taif Nanette Lepore Shanghai Butterfly Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Leonard L'Orchidee Shu Uemura Fleur de Terre Oriflame Enigma Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Essentially Me Souk Tesori d`Oriente Fior di Loto Carolina Herrera CH Red & Gold DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Lee Cooper Originals Ladies