Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Dupont Oud et Santal S.T. Dupont dla kobiet i mężczyzn

Dupont Oud et Santal S.T. Dupont dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny

Dupont Oud et Santal marki S.T. Dupont to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dupont Oud et Santal został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są agar (oud) i drzewo sandałowe; nutą serca jest kadzidło; nutami bazy są paczula i ambra.

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Kadzidło

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dupont Oud et Santal by S.T. Dupont.

Black Afgano
Tobacco Oud

Dupont Oud et Santal Recenzje Perfum

Melitele
Melitele

Ciepłe, słodkawe perfumy.
Podany tutaj oud występuje jakby w wersji light.
Jest zatopiony w drzewie sandałowym oraz paczuli. Po czasie wyczuwam również dymne kadzidło oraz żywicę.
Prawdziwie orientalna składanka.

amanda
amanda

Spodobał mi się ten oud ponieważ jak na oudowe zapachy jest lekki i pozbawiony oleistości,czerni.
Drzewna woń miesza się z kadzidłem i tytuowym oudem.
Fajny oudzik na koniec deszczowego i mglistego sierpnia.
Delikatnie otuli jak mięciutki podniesiony kołnierz polara, w którego przyjemnie się zanurzyć w chłodny poranek.

czerwiec
czerwiec

Najpierw Oud et Santal pachnie trocinami. Cierpko, drzewnie, żywicznie i zaskakująco kremowo. Potem powoli przechyla się w kierunku kadzidła, jednak ono nie wychodzi na pierwszy plan, cały czas trzyma się z tyłu. Paczuli jest ciut, sama nie brzmi, a raczej doprawia tylko całość.

Uniseksowe sandały;)
Lubię.

tia
tia

Zakupiłam je do swojej kolekcji.... i nie żałuję,są ciepłe i wyjątkowo drzewne.Paczula w wersjo łagodnej ale i wyraźnej.Sandał wyczuwalny,za to Oud mniej...i dobrze..bo Oud w Oud nie zawsze można się ubrać.Kadzidła jest sporo ale jak dla mnie to przede wszystkim sandał i paczula...ale nie ta apteczna...tylko dobrze wychowana i ułożona...świetny wybór na jesienne dni..czy to słoneczne czy też deszczowe...ja noszę je,kiedy mam ochotę na orient w europejskim wydaniu..Trwałość jak najbardziej poprawna...polecam je z czystym sumieniem

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Dupont Oud et Santal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Dupont Oud et Santal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dupont Oud et Santal marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dupont Oud et Santal marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Yves Saint Laurent M7 Montale Dark Aoud Lubin Idole Eau de Parfum M. Micallef Gaiac Christian Dior Dior Homme Intense Serge Lutens Fille en Aiguilles Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle 2 2 Nasomatto Black Afgano Michal Szulc Sale Perfume 01 Parfum d`Empire Cuir Ottoman Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Bentley Bentley for Men Intense Parfum d`Empire Wazamba Carolina Herrera 212 VIP Men Prada Prada Amber Pour Homme Intense Serge Lutens Ambre Sultan Parfum d`Empire Ambre Russe Lalique Encre Noire