Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dupont Oud Oriental S.T. Dupont dla kobiet i mężczyzn

Dupont Oud Oriental S.T. Dupont dla kobiet i mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 4

agarowy

Dupont Oud Oriental marki S.T. Dupont to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dupont Oud Oriental został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dupont Oud Oriental by S.T. Dupont.

Black Aoud
Angel Schlesser Oriental Edition II

Dupont Oud Oriental Recenzje Perfum

monika690
monika690

Początek zapachu faktycznie nieco podobny do Oriental Edition II, z tym, że jest mniej słodki, mniej różany a bardziej żywiczny. Z czasem zapach robi się delikatniejszy i bardziej wytrawny. Coś mi się nie chce wierzyć, że jest to zapach jednonutowy. Nie mniej jest to orient, ale taki bardziej przystępny dla europejczyka :)

alternus
alternus

Jest li w istocie pachnidło na poły europejskie na poły arabskie - tak, zaiste Ci ono.
A już bez parafrazowania tekstów rzadko czytywanych, Oud Oriental to niewątpliwie pomost pomiędzy typowo arabskim ujęciem żywicy agarowej wraz z wszelkimi konotacjami (róża, szafran, kardamon, gałka muszkatołowa), a tym co chciałoby uczynić olfaktoryczną drogę trochę łatwiejszą.
Żywica agarowa jest ostra, gryząca, na pograniczu noszalności, czuć pomimo, że nie wyróżniono w składzie, ingrediencje, które wyżej wymieniłem.
Ze swojej strony śmiało mogę polecić pachnidło osobie poszukującej najkrótszej drogi do prawdziwego orientu.
Trwałość bardzo dobra. Przy początkowo mocnej projekcji, która gdy się uspokaja i staje bardziej bliskoskórna, w charakterystyczny, bliskowschodni sposób, wysładza kompozycję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont Dupont Oud Oriental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont Dupont Oud Oriental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dupont Oud Oriental marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dupont Oud Oriental marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Montale Dark Aoud Lalique Encre Noire Azzaro Visit For Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Lalique Lalique Pour Homme Equus Yves Saint Laurent M7 S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Amouage Interlude Man Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Amouage Jubilation for Men Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Oud Ispahan Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Creed Aventus Olivier Durbano Black Tourmaline