Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition S.T. Dupont dla mężczyzn

58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition S.T. Dupont dla mężczyzn

Mam: 1

58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition S.T. Dupont dla mężczyzn Zdjęcia

58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition marki S.T. Dupont to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, kardamon i Żywica elemi; nutami serca są biały pieprz, cynamon i pralina; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, paczula i ambra.

Bergamotka Cytryna Kardamon Żywica elemi

Biały pieprz Cynamon Pralina

Drzewo kaszmirowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition by S.T. Dupont.

58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition Recenzje Perfum

amen
amen

Wszystko wskazuje na to, że w Polsce nikt nie chce pachnieć DUPĄ. A raczej DIPĄ, bo podobno tak należy wymawiać nazwę tej marki. Gdyby to był DIOR czy GIVENCHY, każdy spojrzałby inaczej na tą markę i na ten zapach. Bo jestem przekonany, że 58 Avenue Montaigne zrobiłby niemałą karierę w perfumeriach sieciowych, gdyby miał tylko szanse i gdyby mógł zwalczyć pewne ograniczenia, które mamy wszyscy w swoich głowach. A tak, bardzo dobry zapach przegrywa w przedbiegach. a szkoda...

Zapach skomponowany tak aby sie podobać, aby zdobył wielką popularność, aby odniósł sukces. Bo skrojony według trendów, a skrojony bardzo dobrze. I nie jest to zarzut, tylko podkreślenie jak dobry zapach przeznaczony na komercyjne rynki może umrzeć, zginąć i przegrać z kretesem.

Bo piękna jest nowoczesność i elegancja w tym zapachu. Bardzo ładny świdrujący kardamon z szykownymi cytrusami i żywicą elemi, który wprowadza nas w świat słodyczy dumnie i z klasą. Komercja! Ale jakże pyszna! Wielbicieli słodkich zapachów, do których należe, może uwieść i cynamon, i pralina, która jest tak jadalna, jak dobry deser. Kremowa słodycz, orzeźwiona cytrusami z pieknym cynamonem. Wtórne? Mało męskie? Nieważne jak dla mnie. Bo połączenie jest wysmienite i nie do odparcia.

A to wszytsko dlatego, że nuty drzewne dopełniają całość. Słodki las, lekko przyprawowy, wciąz jednak leśny i drzewny. Paczula gdzies w tle, mało paczulowa, a szkoda... Żywica bursztynowa finalizuje poczucie kremowości. Mógłbym jeść bez końca. czuję też różowy pieprz. Nie ma go jednak, jest natomiast biały. I dodaje lekkiego pazura. I jest bardzo dobrze.

Nie dodam nic więcej. Zapach umarł, a powinien żyć pełnią życia. Młode pokolenie powinno oszaleć. Kluby powinny pachnieć nim. Powinien uwodzić. Bez nadęcią, bez ambicji niszowych, bez zbędnej reklamy, bez ambicji na zapach luksusowy. Powinien iśc w szranki z GIVENCHY GENTLEMAN ONLY, powinien siłowac się na ręcę z LHomme Ideal. Nigdy tego jednak nie zrobi, bo nie ma szans. Ja mu szansę dałem i żyjemy sobie razem z dala od ignorantów. I to jest bardzo dobre życie. Pyszne, eleganckie, słodkie i tylko nasze.

58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition by S.T. Dupont 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont 58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont 58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 58 Avenue Montaigne Pour Homme Limited Edition marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Davidoff Echo Guerlain Heritage Eau de Toilette Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Cartier Declaration Essence Limited Edition Esteban Tonka Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Olivier Durbano Amethyst Vero Profumo onda Demeter Fragrance Mahogany Lisa Hoffman Japanese Agarwood Montale Aoud Safran CnR Create Libra for Men