Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition S.T. Dupont dla kobiet

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition S.T. Dupont dla kobiet

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition S.T. Dupont dla kobiet Zdjęcia

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition marki S.T. Dupont to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są gruszka, czarna porzeczka, drzewo cytrynowe i kwiat cytryny; nutami serca są róża, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, wanilia i paczula.

Gruszka Czarna porzeczka Drzewo cytrynowe Kwiat cytryny

Róża Jaśmin Ylang-ylang

Piżmo Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition by S.T. Dupont.

58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S.T. Dupont 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S.T. Dupont 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition marki S.T. Dupont. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 58 Avenue Montaigne Pour Femme Limited Edition marki S.T. Dupont reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Be Delicious Escada Rockin' Rio Puma Jamaica Woman Morgan Love Love de Toi Glossy Revlon Charlie Silver Ulric de Varens Mini Pretty Steffen Schraut Steffen Schraut Jeanne Arthes Love Generation Blue Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Avon Sweet Honesty Everlasting Faberlic Fruity Story Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion