Marki » R S » skórzane « Grupy

Se-x S-Perfume dla kobiet i mężczyzn

skórzany
słony
Se-x S-Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Se-x marki S-Perfume to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Se-x został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Laudamiel. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, skóra, sól, kamelia, truskawka, nuty drzewne, pszenica, bergamotka, gałka muszkatołowa, pieprz, jaśmin, drzewo sandałowe, paczula i brzoza.

Piżmo Skóra Sól Kamelia Truskawka Nuty drzewne Pszenica Bergamotka Gałka muszkatołowa Pieprz Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Se-x by S-Perfume.

Se-x Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S-Perfume Se-x, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S-Perfume Se-x, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Se-x marki S-Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Se-x marki S-Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Caron Tabac Blond Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Missoni Missoni Uomo Montana Montana Parfum d'Homme Acca Kappa 1869 Axe Axe Instinct Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Diesel Only The Brave by Bunka Adidas Adidas Dare Krigler Lieber Gustav 14 Serge Lutens Boxeuses Lord`s Jester Zephyr