Marki » R S » skórzane « Grupy

Se-x S-Perfume dla kobiet i mężczyzn

skórzany
słony
Se-x S-Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Se-x marki S-Perfume to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Se-x został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Laudamiel. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, skóra, sól, kamelia, truskawka, nuty drzewne, pszenica, bergamotka, gałka muszkatołowa, pieprz, jaśmin, drzewo sandałowe, paczula i brzoza.

Piżmo Skóra Sól Kamelia Truskawka Nuty drzewne Pszenica Bergamotka Gałka muszkatołowa Pieprz Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Se-x by S-Perfume.

Se-x Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S-Perfume Se-x, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S-Perfume Se-x, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Se-x marki S-Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Se-x marki S-Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Maurer & Wirtz GranValor Tabac Etienne Aigner Aigner Black for Men Crabtree & Evelyn Sienna Hermes Eau D`Hermes Axe Axe Instinct Jack Black Jack Black Signature Black Mark Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Ayala Moriel Espionage Krigler Lovely Patchouli 55 DSH Perfumes Prince Lord`s Jester Zephyr