Marki » R S » skórzane « Grupy

Se-x S-Perfume dla kobiet i mężczyzn

skórzany
słony
Se-x S-Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Se-x marki S-Perfume to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Se-x został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Laudamiel. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, skóra, sól, kamelia, truskawka, nuty drzewne, pszenica, bergamotka, gałka muszkatołowa, pieprz, jaśmin, drzewo sandałowe, paczula i brzoza.

Piżmo Skóra Sól Kamelia Truskawka Nuty drzewne Pszenica Bergamotka Gałka muszkatołowa Pieprz Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Se-x by S-Perfume.

Se-x Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S-Perfume Se-x, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S-Perfume Se-x, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Se-x marki S-Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Se-x marki S-Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Maurer & Wirtz GranValor Tabac Valentino Vendetta Uomo Etat Libre d`Orange Charogne Aubusson Aubusson Homme Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Diesel Only The Brave by Bunka Jack Black Jack Black Signature Black Mark Byredo Baudelaire Canali Canali dal 1934 James Heeley Cuir Pleine Fleur Neil Morris Fetish Susan D. Owens Heir