Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Sweet Amour Red Apple S. Cute dla kobiet

Sweet Amour Red Apple S. Cute dla kobiet

Sweet Amour Red Apple marki S. Cute to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sweet Amour Red Apple został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bazylia i jabłoń; nutami serca są róża, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Bazylia Jabłoń

Róża Jaśmin Konwalia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Amour Red Apple by S. Cute.

Sweet Amour Red Apple Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S. Cute Sweet Amour Red Apple, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S. Cute Sweet Amour Red Apple, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Amour Red Apple marki S. Cute. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Amour Red Apple marki S. Cute reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Chopard Happy Spirit Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Nasomatto Narcotic Venus Coty L`Origan DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Yosh Kismet Tsi-La Organic Ilang Ilang Chloe Eau de Fleurs Neroli Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 3 Taylor of London Elegant Rose The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine