Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sweet Amour Apple Luxe Violet S. Cute dla kobiet

Sweet Amour Apple Luxe Violet S. Cute dla kobiet

Sweet Amour Apple Luxe Violet marki S. Cute to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sweet Amour Apple Luxe Violet został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są czarna porzeczka i róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Grejpfrut

Czarna porzeczka Róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Amour Apple Luxe Violet by S. Cute.

Sweet Amour Apple Luxe Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Amour Apple Luxe Violet marki S. Cute. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Amour Apple Luxe Violet marki S. Cute reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Live Luxe Paris Hilton Paris Hilton Betty Barclay Smaragd Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy Novae Plus Pearl Blue Erox Realm Women Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Kylie Minogue Pink Sparkle Lise Watier Neon Love Desirable Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink Avon Secret Fantasy