Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Luxe Berry Passion Red S. Cute dla kobiet

Luxe Berry Passion Red S. Cute dla kobiet

Luxe Berry Passion Red S. Cute dla kobiet Zdjęcia Luxe Berry Passion Red S. Cute dla kobiet Zdjęcia Luxe Berry Passion Red S. Cute dla kobiet Zdjęcia

Luxe Berry Passion Red marki S. Cute to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Luxe Berry Passion Red został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są róża, jaśmin, konwalia i hiacynt; nutami serca są pomarańcza i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Róża Jaśmin Konwalia Hiacynt

Pomarańcza Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luxe Berry Passion Red by S. Cute.

Luxe Berry Passion Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S. Cute Luxe Berry Passion Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S. Cute Luxe Berry Passion Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luxe Berry Passion Red marki S. Cute. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luxe Berry Passion Red marki S. Cute reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Game Trussardi Trussardi Inside Delight Joop! Joop! Homme Chill Out Lulu Castagnette Luluforever Masaki Matsushima mat; Oriflame Elvie Summer Magic Ted Baker Endurance Women Ted Baker Skinwear Ten for Women O Boticario Tarsila Victoria`s Secret Enchanted Apple Carolina Herrera CH Garden Party Lise Watier Neon Love Desirable