Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Berry Red S. Cute dla kobiet

Love Berry Red S. Cute dla kobiet

kwaśny
Love Berry Red S. Cute dla kobiet Zdjęcia Love Berry Red S. Cute dla kobiet Zdjęcia

Love Berry Red marki S. Cute to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Love Berry Red został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna, lima i pomarańcza; nutami serca są truskawka, malina i czarna porzeczka; nutami bazy są wata cukrowa, pralina, nuty słodkie i piżmo.

Cytryna Lima Pomarańcza

Truskawka Malina Czarna porzeczka

Wata cukrowa Pralina Nuty słodkie Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Berry Red by S. Cute.

Love Berry Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S. Cute Love Berry Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S. Cute Love Berry Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Berry Red marki S. Cute. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Berry Red marki S. Cute reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Bogner Bogner Woman No.1 Summer Edition Novae Plus Ballet Saint Amour Si Pure Opus Oils Burlesque: Siren Gale Hayman Delicious Feelings Benetton Benetton Rosso Woman Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme American Beauty True Delight Galimard Lapis Lazuli