Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Les poupées Love Kyoto KOYUKI S. Cute dla kobiet

Les poupées Love Kyoto KOYUKI S. Cute dla kobiet

Les poupées Love Kyoto KOYUKI marki S. Cute to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Les poupées Love Kyoto KOYUKI został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są zielone jabłko i pomarańcza; nutami serca są róża, jaśmin i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Zielone Jabłko Pomarańcza

Róża Jaśmin Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les poupées Love Kyoto KOYUKI by S. Cute.

Les poupées Love Kyoto KOYUKI Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les poupées Love Kyoto KOYUKI marki S. Cute. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les poupées Love Kyoto KOYUKI marki S. Cute reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Jesus Del Pozo In Black Pupa Puposhka Oriflame Air Torrente My Torrente Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Donna Karan DKNY Women Summer Luciano Soprani DSoir Montgomery Taylor Ambra di Venezia Thymes Kimono Rose MOR Lychee Flower