Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Rue Rue21 dla kobiet

Rue Rue21 dla kobiet

morski

Rue marki Rue21 to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Rue został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ananas, melon, nuty kwiatowe i woda morska.

Drzewo sandałowe Ananas Melon Nuty kwiatowe Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rue by Rue21.

Rue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rue21 Rue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rue21 Rue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rue marki Rue21. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rue marki Rue21 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Ella Mikao Yujin Aqua Seven Skies Free Love Bvlgari Omnia Green Jade Celine Dion Chic Issey Miyake L`Eau d`Issey Ettore Sottsass Edition Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Modigliani Paradiso Ebba Los Angeles Miss Ebba Prescriptives Potion Kristen Michele Notes Fraiches Galimard Si Tu Savais...