Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

Rue Rue21 dla kobiet

Rue Rue21 dla kobiet

morski

Rue marki Rue21 to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Rue został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ananas, melon, nuty kwiatowe i woda morska.

Drzewo sandałowe Ananas Melon Nuty kwiatowe Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rue by Rue21.

Rue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rue21 Rue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rue21 Rue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rue marki Rue21. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rue marki Rue21 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Issey Miyake L'eau d'Issey Escada Into the Blue Reminiscence Eau de Rem Yves Rocher Ming Shu Montana Montana en Turquoise The Body Shop Oceanus Perfume Oil Lilly Pulitzer Beachy Ayala Moriel l'Écume des Jours Antonia`s Flowers Sogni del Mare Clean Outdoor Shower Fresh LR LR Classics Marbella Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk