Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Predateur ou Proie Rubino Cosmetics dla kobiet i mężczyzn

Predateur ou Proie Rubino Cosmetics dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
tytoniowy

Predateur ou Proie marki Rubino Cosmetics to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Predateur ou Proie został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cedr virginia, cytrusy i dzięgiel; nutami serca są lawenda, geranium, siano, mirra i skóra; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, dąb i tytoń.

Cedr Virginia Cytrusy Dzięgiel

Lawenda Geranium Siano Mirra Skóra

Wetyweria Drzewo sandałowe Dąb Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Predateur ou Proie by Rubino Cosmetics.

Predateur ou Proie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rubino Cosmetics Predateur ou Proie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rubino Cosmetics Predateur ou Proie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Predateur ou Proie marki Rubino Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Predateur ou Proie marki Rubino Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Diesel Diesel Green Masculine Joop! What About Adam Perry Ellis 360° Blue for Men Canali Winter Tale Special Edition Compagnia Delle Indie Patchouly Animale Azul Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Costamor Tabacca Parfums Berdoues 1902 Tonique Platinum J Mix 18 Strange Invisible Perfumes Atlantic