Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn

Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fundamental marki Rubini to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fundamental został wydany w 2015 roku. Fundamental stworzyli Cristiano Canali i Ermano Picco. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, tangeryna i kwiaty; nutami serca są winogrona, toskański irys i wosk pszczeli; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, olej jawajskiej wetywerii i skóra.

Kalabryjska bergamotka Tangeryna Kwiaty

Winogrona Toskański irys Wosk pszczeli

Cedr Drzewo sandałowe Olej jawajskiej wetywerii Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fundamental by Rubini.

Fundamental Recenzje Perfum

Myślałam, że będzie to coś w rodzaju owocowego zapachu, z dominującą nutą winogron z winnym tłem. Ale tak naprawdę jest owocowo-pudrowy z piękną nutą irysa, który nadaje mu jeszcze mydlanego charakteru.

Zapach śliczny, niestety dość nietrwały, wielka szkoda, bo nie spodziewałam się czegoś równie pięknego. Zgadzam się z poprzednią recenzją, to na pewno nie jest zapach jadalny, raczej kosmetyczny.

urszulaen
urszulaen

Bylam doslownie przerazona, ze bede caly dzien smierdziec! Takie mialam odczucia od razu gdy pierwszy aromat dotarl do mojego nosa. Pognile cytrusy to dla mnie jeden ze szczytow smrodu. Niestety trwa to dlugo. Dopiero po jakims czasie wychodza dojrzale winogrona otulone pudrem. Po kilku godzinach jest delikatnie drzewna baza.

To nie moj zapach, otwarcie kresli go niestety.

Afaland78
Afaland78

Otwarcie świeże, winogronowe. Bardzo szybko zapach kreuje się w dość ciężki ale nie przytłaczający aromat. Walka słodyczy z goryczką, trudno stwierdzić co dominuje. Świeżość próbuje zdominować ciężkość aromatu tu z pewnością jej się nie udaje. Zapach perfumeryjny, absolutnie nie spożywczy. Nie likierowy i nie szampańsko-winny. Raczej na specjalne okazje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rubini Fundamental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rubini Fundamental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fundamental marki Rubini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fundamental marki Rubini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Christian Dior Higher Energy Versace Versus Time for Action Lalique Lalique Pour Homme Perry Ellis 360° Blue for Men Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Luciano Soprani Soprani Uomo Bogner Bogner Wood Man Bois 1920 Sandalo e The Lorenzo Siena Palio Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him