Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn

Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 2

Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Fundamental Rubini dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fundamental marki Rubini to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fundamental został wydany w 2015 roku. Fundamental stworzyli Cristiano Canali i Ermano Picco. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, tangeryna i kwiaty; nutami serca są winogrona, toskański irys i wosk pszczeli; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, olej jawajskiej wetywerii i skóra.

Kalabryjska bergamotka Tangeryna Kwiaty

Winogrona Toskański irys Wosk pszczeli

Cedr Drzewo sandałowe Olej jawajskiej wetywerii Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fundamental by Rubini.

Fundamental Recenzje Perfum

Afaland78
Afaland78

Otwarcie świeże, winogronowe. Bardzo szybko zapach kreuje się w dość ciężki ale nie przytłaczający aromat. Walka słodyczy z goryczką, trudno stwierdzić co dominuje. Świeżość próbuje zdominować ciężkość aromatu tu z pewnością jej się nie udaje. Zapach perfumeryjny, absolutnie nie spożywczy. Nie likierowy i nie szampańsko-winny. Raczej na specjalne okazje.

Fundamental by Rubini 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rubini Fundamental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rubini Fundamental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fundamental marki Rubini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fundamental marki Rubini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti pour Homme Couture Edition Cattier Eau Champetre Lise Watier Neiges pour Homme Diptyque Virgilio Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Fragrances of Ireland Inis Or Compagnia Delle Indie Patchouly Profumi del Forte By Night Black Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Platinum J Mix 18