Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Doulton Royal Doulton dla kobiet

Doulton Royal Doulton dla kobiet

Miałem: 1

Doulton marki Royal Doulton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Doulton został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia Bilodeau. Nutami głowy są melon, Śliwka, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są lilia, konwalia i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i piżmo.

Melon Śliwka Brzoskwinia Gruszka

Lilia Konwalia Narcyz

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Doulton by Royal Doulton.

Doulton Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Royal Doulton Doulton, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Royal Doulton Doulton, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Doulton marki Royal Doulton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Doulton marki Royal Doulton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Sweet Courreges Aftelier Orchid Single Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Jeanne Arthes Romantic Creed Acqua Fiorentina S. Cute Q. Panda Mally Mally Avon Sweet Honesty Everlasting Hanae Mori Hanae Mori N01 Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women Strenesse Strenesse Gabriele Strehle