Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Doulton Royal Doulton dla kobiet

Doulton Royal Doulton dla kobiet

Miałem: 1

Doulton marki Royal Doulton to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Doulton został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia Bilodeau. Nutami głowy są melon, Śliwka, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są lilia, konwalia i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i piżmo.

Melon Śliwka Brzoskwinia Gruszka

Lilia Konwalia Narcyz

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Doulton by Royal Doulton.

Doulton Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Royal Doulton Doulton, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Royal Doulton Doulton, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Doulton marki Royal Doulton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Doulton marki Royal Doulton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Caron Eaux de Caron Forte Givenchy Hot Couture White Collection Gap Coconut Tuberose No. 821 Candie`s Heartbreaker Oriflame After Hours Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Escada Escada Marine Groove So...? So...?Exciting Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Blue Q Cute As Hell LR LR Classics Florence